Drewno opałowe
Nasza firma zajmuje się dostawą i sprzedażą wysokiej jakości drewna opałowego i kominkowego. Dostarczamy opał do setek klientów z Poznania i okolic, dla których ważna jest szybka dostawa wysokiej jakości drewna.

Od wielu lat zajmujemy się przerabianiem drewna na opał.

Wieloletnie doświadczenie połączone z nowymi technologiami pozwala na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze drewno opałowe jest bardzo wydajne w porównaniu do innych producentów nawet o 20% więcej czasu palenia. Chętnie doradzimy jakie drewno opałowe jest najlepsze. Skontaktuj się z nami

Świerk

Świerk

Ze względu duża zawartość żywicy drewno świerkowe powoduje iskrzenie podczas palenia, dlatego nadaje się do spalania jedynie w zamkniętych paleniskach. Drewno to łatwo zapalić i jest podatne na rozszczepianie. Dlatego właśnie sprawdza się świetnie, jako drewno na rozpałkę i cele opałowe.

Wartość opałowa: 1600 kwh/mp i 4,4 kwh/kg

Długość szczap: 30 cm - 40 cm

Cena: 140,00 zł mp


Świerk

Sosna

Jak wszystkie rodzaje drewna iglastego powoduje iskrzenie podczas palenia, dlatego optymalnie nadaje się do spalania w zamkniętych kominkach i piecach. Ze względu na dużą zawartość żywicy spala się szybko i wydziela przyjemny zapach.

Wartość opałowa: 1700 kwh/mp i 4,4 kwh/kg

Długość szczap: 30 cm - 40 cm

Cena: 140,00 zł mp